JEDNORÁZOVÁ E-CIGARETA IZY VAPE
VŽDY PŘIPRAVENA

Jednorázová elektronická cigareta IZYVAPE tě potěší nejen svým elegantním designem a delikátními příchutěmi, které si jednoduše zamiluješ. Její hlavní výhodou je komfortní a bezstarostné používání. Nemusíš ji nabíjet, nahřívat, doplňovat ani mačkat žádná tlačítka. A neřešíš ani nepříjemný zápach, popel či vyhazování nedopalků. Prostě vytáhneš z krabičky a ihned si užiješ hustý dým se skvělým aroma. Čeká na tebe až 600 potáhnutí. Prostě easy.

Více stylu, více ekologie

Elegantní design inspirovaný jednoduchostí produktů světoznámých značek, kde není nic navíc. Žádná tlačítka, záhyby, otvor pro nabíječku. Proč taky?

  • IZYVAPE nemusíš nabíjet, přijde ti 100% nabitá a připravená k použití.
  • IZYVAPE se nemusí nahřívat. Chceš ji použít? Jednoduše inhaluj, tím se aktivuje.
  • IZYVAPE nemusíš otevírat, není potřeba doplňovat náplně. Vystačí ti na 600 potáhnutí.

Matná bílá barva a decentní logo podtrhují tvar téhle jednorázové e-cigarety. Tělo téhle krásky se vyrábí v Shenzhenu, stejně jako třeba produkty Apple. Náplně však pochází z Chorvatska. Jsou kvalitní, chutné a na rozdíl od většiny e-liquidů také větší (2 ml). Běžná e-cigareta má náplň 1,6 ml a nabízí do 450 potáhnutí, některé jsou dokonce omezeny na 12–15 potáhnutí s limitem používání na minuty. Je to tím, že kapacita baterie je 400 mAh, zatímco u jiných e-cigaret je to jen 350 mAh. To u IZYVAPE nehrozí. Žádné limity, jen hustý dým a skvělá chuť.

Při výrobě jsou používány eko-friendly materiály, které jsou recyklovatelné. Při vapování IZYVAPE nic nehoří a nic se nepálí, nedochází tedy ke znečišťování vzduchu škodlivými látkami, které vznikají kouřením běžných cigaret. Žádný popel, žádné nedopalky.

Zdravější volba pro tebe i tvé okolí

ak už jsme zmínili, tak při vapování nedochází ke vzniku škodlivých látek.

 

S cigaretovým kouřem vdechuješ nikotin, který je návykový. Dále škodlivý dehet, arsen a amoniak a k tomu ještě jedovaté olovo, kyanovodík, oxid uhelnatý a řadu dalších škodlivin.

 

S dýmem z IZYVAPE vdechuješ nikotin, jen když chceš, k dispozici jsou i varianty bez něj. Potom jsou tu nitrosaminy, ty nejsou zrovna zdravé, ale jsou v naprosto zanedbatelném množství oproti klasické cigaretě. V e-liquidech jsou také další látky jako propylenglykol či glycerin, ale ani u jedné z nich nebyla prokázána jakákoliv zdravotní závadnost.

 

Dalším rozdílem je teplota spalování. U klasické cigarety dochází k zahřátí až na 800 °C, u elektronických cigaret pak dle značky na 220–350 °C. IZYVAPE se zahřívá pouze na 140 °C a je tak šetrnější k plicím.


Vděčná ti určitě bude i rodina a tví přátelé, protože během tvého vapování jim nehrozí žádné pasivní vdechování škodlivého kouře. S tím se pojí i parádní plus! IZYVAPE si vychutnáš naprosto kdekoliv – v exteriéru i interiéru. Takže ať už budeš v baru, klubu nebo třeba v kině, můžeš si užít svou chvilku pohody.

Šetři své plíce i peněženku

Okrem zdravotných benefitov ponúka IZYVAPE aj ďalšie výhody. Napríklad cenu. Pri nákupe plniacich elektronických cigariet počítaj s počiatočnou cenou okolo 20-32€ za samotnú e-cigaretu. K tomu samozrejme náplne. IZYVAPE ti príde už naplnená e-liquidom podľa tvojej chuti a zaplatíš za ňu minimálne o 70% menej než za bežnú e-cigaretu.

 IZYVAPE je lacnejšia aj v porovnaní s cigaretami. Jedna naša jednorazová e-cigareta ponúka 600 potiahnutí, čo sa rovná 3 krabičkám cigariet. Vzhľadom k tomu, že priemerná cena krabičky je okolo 4€, ušetríš zhruba 30%. 

S nikotinem, nebo bez? Tvá volba

Kromě zdravotních benefitů nabízí IZYVAPE i další výhody. Třeba cenu. Při koupi plnících elektronických cigaret počítej s pořizovací cenou okolo 500–800 Kč za samotnou e-cigaretu. A k tomu samozřejmě náplně. IZYVAPE ti přijde už naplněné e-liquidem dle tvé chuti a zaplatíš za ni minimálně o 70 % méně než za běžnou e-cigaretu. 

A levnější je IZYVAPE i v porovnání s cigaretami. Jedna naše jednorázová e-cigareta nabízí 600 potáhnutí, což se rovná 3 krabičkám cigaret. Vzhledem k tomu, že průměrná cena krabičky je 100 Kč, ušetříš zhruba 30 %.

IZY Vape je pre každého

Nezáleží či ste študent, podnikateľ, či športovec. IZY Vape je vhodná pre každého.

Patrik Novotný

Student vysoké školy

Dominika Kusá

Účetní

Marián Tomčík

Obchodní manažer

Certifikáty IZY Vape